E hënë, Prill 19, 2021
Etiketimet Cuci

Etiketim: cuci

“Çuçi po kandidon për deputet apo për perandor?”, njeriu i memeve...

Bledi Çuçi renditet i treti në listën e PS-së në qarkun e Gjirokastrës, por edhe pse është ministër i Brendshëm dhe duhet të japë...

Zgjedhjet, Çuçi i dorëzon drejtimin e ministrisë Lamallarit / Sa rrezikohet...

Besfort Lamallari ka marrë drejtimin e Ministrisë së Brendshme deri në datën 30 prill. Kjo bazuar në një urdhër të ministrit të Brendshëm; Bledi...

Shembja e Teatrit/ Çuçi: 5 dosje janë në Prokurori, mos kujtoni...

Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi, në një intervistë për A-Show, u ndal në disa nga çështjet më të nxehta. I pyetur për makinën e...

Çuçi tha se PS iu bashkua një deputete e LSI, reagon...

Ministri i Brendshëm, Bled Çuçi, drejtues politik i PS-së për Qarkun e Gjirokastrës, tha sot se socialistëve iu bashkua edhe deputetja Adiola Braha. Çuçi...

PS-së i bashkohet një prej deputetëve të emëruar si opozitarë/ Emri

Nga momenti që deputetët e opozitës së bashkuar dorëzuan mandatet, në Parlament hynë disa nga kandidatët që përfshiheshin në listat shumëemërore të këtyre partive....

Çuçi: 25 prilli moment historik, jo zgjedhjet e rradhës/ Ja...

Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi, ka zhvilluar sot një takim me krerët e organizatave socialiste në Cepo të Gjirokastrës, me të cilët ka diskutuar...

Rama sulmon BE, Çuçi qetëson Soreca-n: Jeni partner i pazëvendësueshëm

Në një kohë kur Kryeministri Edi Rama sulmon Bashkimin Europian dhe e fajëson edhe për dështimet e Qeverisë së tij, ministri i Brendshëm, Bled...

Dhuna ndaj artistëve, Çuçi pranon gabimin e policisë: Po hetohen

Ministri i Brendshëm foli edhe për protestën nga përfaqësuesit e Aleancës për Mbrojtje ne teatrit dhe shoqërimi ne disa prej tyre. Bledi Çuçi tha se...

Vrasja e Klodian Rashës, Çuçi: Po hetohet tentativa e fshehjes së...

Ministri i sapoemëruar në krye të Ministrisë së Brendshme Bledi Çuçi në studion e “Open” deklaroi se po hetohet rasti i vrasjes së Klodian...

“Kryegomar mblidhi gomarët”, Vasili nuk përmbahet ndaj Çuçit, Bushatit e Ramës:...

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar për daljen e parë në media të Bledi Çuçit si ministër i Brendshëm, i cili foli për...

Çuçi si velinë sondazhesh

Nga Boldnews.al Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi, daljen e parë publike në këtë post të rëndësishëm, e pati rreth sondazhit mbi perceptimin e publikut për...

Pasi mori detyrën e ministrit të Brendshëm, Bledi Çuçi viziton familjen...

Tre ditë pasi mori zyrtarisht detyrën e ministrit të Brendshëm, Bledi Çuçi, ka shkuar për një vizitë në familjen e Klodian Rashës, 25-vjeçarit që...

Thirrja për Çuçin: Largoju sa je në kohë, je vartës i...

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, iu drejtua me një thirrje Bledi Çuçit që të largohet sa është në kohë nga posti i ministrit të...
WhatsApp DENONCO