E martë, Prill 20, 2021
Etiketimet COVID 19

Etiketim: COVID 19

Koronavirusi në Maqedoninë e Veriut/ 305 raste të reja dhe 11...

Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit janë kryer 2533 teste të dyshuar për COVID-19 dhe nga këta 305 kanë rezultuar...

Koronavirusi në Greqi/ 1269 raste të reja dhe 36 të vdekur...

Në 24 orët e fundit në Greqi janë regjistruar 1269 raste të reja me koronavirus. 391 pacientë janë të intubuar, ndërkohë që nga fillimi i...

Koronavirusi në Greqi/ Ulet numri i infektimeve, rritet i viktimave në...

Në 24 orët e fundit në Greqi janë shënuar 1784 raste të reja me koronavirus dhe 39 viktima duke e çuar në total numrin...

Koronavirusi/ Mbi 2.5 milionë viktima në të gjithë botën

Më shumë se 2.5 milionë njerëz në të gjithë botën kanë humbur jetën për shkak të koronavirusit. Janë 2 500 770 viktima që nga fillimi...

19 viktima nga koronavirusi në 24 orë, 647 të shtruar në...

Fatkeqësisht, 19 qytetarë nuk e kanë fituar betejën me koronavirusin në 24 orët e fundit. Bëhet fjalë për 4 qytetarë nga Tirana, 3 qytetarë nga...

1021 të infektuar me koronavirus në 24 orët e fundit (Harta...

Në 24 orët e fundit në vendin tonë, janë regjistruar 1021 raste të reja me koronavirus, nga 3897 testime të kryera. Harta e të prekurve...

Rummenigge: Covid-19 ka tronditur futbollin, klubet po vuajnë pa tifozët

Karl-Heinze Rummenigge, drejtori menaxhues i Bayern Munchen, e sheh pandeminë si një mundësi për të ulur shpenzimet përballë vështirësive të mëdha ekonomike të futbollit....

“Më të keqen e kemi kaluar”/ OBSH: Kur do të përfundojë...

Drejtori rajonal i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) për Europën, Hans Kluge theksoi se shpërthimi i koronavirusit (COVID -19) do të përfundojë në fillim...

Koronavirusi në Itali/ Rreth 10 mijë infektime dhe 274 viktima në...

Këtë të hënë nga 170 672 teste të zhvilluara janë konfirmuar më pak se 10 mijë raste të reja me Covid. Sipas raportit më të...

15 të vdekur nga koronavirusi në 24 orë, 656 të shtruar...

Fatkeqësisht, 15 qytetarë nuk e kanë fituar betejën me koronavirusin në 24 orët e fundit. Bëhet fjalë për 6 qytetarë nga Tirana, 2 qytetarë nga...

1039 të infektuar me koronavirus në 24 orët e fundit (Harta...

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë regjistruar 1039 raste të reja me koronavirus, nga 3258  testime të kryera. Harta e të prekurve...

Koronavirusi në Itali/ Mbi 13 mijë raste të reja dhe 232...

Italia ka regjistruar 13,452 raste të reja me Covid-19 dhe 232 viktima në 24 orët e fundit. Në total numri i të infektuarve në vend...

1184 të infektuar nga koronavirusi në 24 orët e fundit (Harta...

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë regjistruar 1184 raste të reja me koronavirus, nga 4013 testime të kryera. Harta e të prekurve...
WhatsApp DENONCO