E mërkurë, Shkurt 26, 2020
Etiketimet Bylisi

Etiketim: bylisi

Bylisi nuk ndalet, firmos me talentin uruguajan në limitin e merkatos

Bylisi po bën më të mirën e mundshme në mënyrë që të forcojë edhe më tej organikën e pasur që ekipi ka. President i klubit,...

Bylisi hedh hap të sigurt drejt kualifikimit, mposht 2-0 Laçin

Bylisi ka hedhur një hap mjaft të rëndësishëm në kualifikimin për në fazën çerekfinale të Kupës së Shqipërisë, pasi ka mposhtur pastër 2-0 Laçin. Ndeshja...

Surprizon Bylisi, zyrtarizon dy futbollistë në limitin e merkatos

Bylisi blindon repartin ofensiv pasi ka siguruar firmat me argjentinasin Fabian Munoz, si dhe sulmuesin kurbinas, Flosard Malçi. Ky i fundit deri dje është stërvitur...

E bujshme/ Mosmarrëveshjet për lojtarin, Vllaznia hedh në gjyq Bylisin për...

Mosmarrëveshjet mbi lojtarin Eridon Qardaku, ka bërë të mundur që klubi i Vllaznisë të hedhë në gjyq Bylisin. “Panorama Sport” zbulon se drejtuesit shkodranë kanë...

Skuadrat në fazë përgatitore, Vllaznia konfirmon tre miqësore

Vllaznia do të udhëtojë drejt Ohrit më 8 janar, ndërkohë që do të zhvillojë edhe tre ndeshje miqësore. Klubi shkodran ka zbuluar edhe datat...

U largua nga Tirana, Dorian Kërçiku zyrtarizohet te skuadra e re

Bylisi ka zyrtarizuar afrimin e ish-mbrojtësit të Tiranës, Dorian Kërçiku. Lajmi është bërë i ditur para pak minutash nga vetë klubi me anë të një...

Kategoria Superiore/ Luhet sot java e 16-të e kampionatit

Ditën e sotme do të luhet e gjithë java e 16-të e Superligës shqiptare, ku 10 ekipe zbresin në fushën e lojës. Një javë që...

Superliga/ Përmbyllet sot java e 15-të, Partizani rrezikon kreun

Ditën e djeshme u luajt ndeshja hapëse e javës së 15-të, të Kategorisë Superiore, ajo mes Partizanit dhe Tiranës, ku bardheblutë fituan me rezultatin...

Rikthehet Superliga, Tirana sfidon Kukësin, Partizani në transfertën e Bylisit

Superliga Shqiptare rikthehet të luajë javën e saj të 14-të, ku ditën e sotme luhen tre takime. Gjithçka fillon në orën 13:30, aty ku Partizani...
WhatsApp DENONCO