E martë, Nentor 30, 2021
Etiketimet Buzhala

Etiketim: buzhala

Berat Buzhala njofton vendimin ekstrem: Do largohem nga media, rol tjetër...

Gazetari Berat Buzhala me anë të një njoftimi në rrjetin social ka bërë të njohur vendimin për t’u larguar nga televizioni T7 dhe Gazeta...

Buzhala: Rama e bëri vaksinën i pari për të mbrojtur b*thën...

Gazetari nga Kosova, Berat Buzhala, ka komentuar në rrjetet sociale, faktin se Kryeministri Edi Rama bëri i pari vaksinën anti-Covid.Me një koment në rrjetin...

A ke marrë para për të pohuar se babai i vdiq...

Pak javë më parë gazetari Berat Buzhala, humbi babai si pasojë e Covid-19, ndërkohë që vetë fatmirësisht e fitoi betejën me sëmundjen.Megjithatë në media...

“Luftoni të shpëtoni kokën tuaj dhe të familjes”/ Apeli i fortë...

Gazetari Berat Buzhala, i cili u infektua me Covid-19, po ashtu humbi babain nga koronavirusi, i është drejtuar me një apel qytetarëve në rrjetet...

“Në Shqipëri duhet rotacion politik”/ Buzhala: Thaçi duhet të hetohet

Gazetari Berat Buzhala tha në emisionin A-Show në Syri Tv se në Shqipëri është i nevojshëm rotacioni politik."Nuk e di se kur janë zgjedhjet...

“Nga Covid-19 më ka mbetur dhimbja dhe malli”/ Mesazhi i gazetarit...

Berat Buzhala përmes një postimi në rrjet shprehet se do të nisë jetën jashtë shtëpisë së tij ku ishte izoluar prej më shumë se...

Babai i gazetarit të njohur me COVID-19, mesazhi prekës: Bonu i...

Gazetari Berat Buzhala përmes një postimi prekës në rrjetet sociale, ka zbuluar se gjendja e babait të tij, pasi është prekur nga Covid-19, nuk...

Kurti nxorri çullak Fevziun, Tahiri nxorri lakuriq Fred Pezën dhe Buzhala...

Gazetari Adriatik Dosti, përmes një komenti në rrjetet sociale, ka vlerësuar kreun e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurtin, Vjosa Osmanin e LDK-së, Edita Tahirin dhe...

Rama dhe Thaçi nën ndikimin rus/ Deklarata “bombë” e analistit

Në lidhje direkte për emisionin “Open” të gazetares Eni Vasili, gazetari nga Prishtina dhe drejtuesi i “Gazetës Express”, Berat Buzhala teksa ka folur për...

Drama në Berlin, kush çfarë i tha kujt (dhe Baton Haxhiu...

Nga Berat BuzhalaKosova i ka dy realitete, një në të cilin jetojmë ne, dhe një tjetër ku bën pjesë vetëm Batoni. Këtu nuk bëjnë...

Buzhala: Nuk është prishur imazhi i Shqipërisë, por i Ramës…

Berat Buzhala e ka cilësuar vizitën e Edi Ramës në Itali jo si një lobim për Shqipërinë, por për imazhin e tij personazh.Botuesi i...

Të Fundit