E shtunë, Tetor 16, 2021
Etiketimet Bushati boldnews host domain

Etiketim: bushati boldnews host domain

Edhe në BE do na fusë Erdogani

Nga Andi Bushati Vetëm dy ditë pasi kryeministri Rama bënte humor në Greqi, duke thënë se vendi ynë do të pranohej në Europë, atëherë kur...

Dy grupe armiqësore brenda lëvizjes ‘Basha IK’

Sot Lulzim Basha gjendet i ulur në bankën e të akuzuarve, i sulmuar paradoksalisht nga dy kampe, krejt të kundërt me njëri- tjetrin. Të parët,...

Kush i bleu votat e Exit Poll-eve?

Nga Andi Bushati Ende pa u mbyllur numërimi i plotë i votave, këto zgjedhje kanë provuar një anomali që do një shpjegim. Rezultati real që...

Bushati në Shkodër: PD-ja ka një plan masash për rimëkëmbjen e...

Drejtuesi politik i PD për qarkun Shkodren, Helidon Bushati ka vijuar takimet me bizneset në kryeqendrën e veriut, të cilët po përballen me krizën...

Fundi i fabulës me racizmin antikosovar

Nga Andi Bushati Nga qeveria u largua dhe ministri i dytë i ardhur nga Prishtina, Gent Cakaj, duke i dhënë fund një eksperimenti të dështuar...

Emërohet drejtues politik i Shkodrës/ Bushati tregon objektivat: Marrim minimalisht 7...

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi ishte sot në Shkodër për të prezantuar drejtuesin politik të këtij qarku, Helidon Bushati. Në një prononcim...

Autostrada Milot-Fier/ Habit Bushati: Kujt i duket e shtrenjtë tarifa 0.75...

0.75 euro do të duhet të paguajë çdo automjet që do të kalojë në autostradën Milot-Fier. Por deputeti, Ervin Bushati, thotë se cilitdo që...
WhatsApp DENONCO