E entje, Korrik 29, 2021
Etiketimet Bota boldnew shost domain

Etiketim: bota boldnew shost domain

Ishte duke pirë gji, humb jetën foshnja e porsalindur

Një ngjarje rëndë ka ndodhur në Uells ku një foshnjë e cila kishte vetem 3 ditë që kishte lindur vdiq në shtrat midis prindërve...

Gabimi i kushton jetën vajzës së re

Një keqkuptim sa absurd aq edhe dramatik, ndërsa bënte Bungee jumping, i ka kushtuar jeten një vajze 25 vjeçare, pasi është hedhur pa qenë...

Ndodh edhe kështu/ Ishte me Covid-19, burri maskohet si bashkëshortja për...

Një burrë nga Indonezia, i infektuar me koronavirus, u maskua si bashkëshortja e tij për të pasur mundësi që të kryente një udhëtim me...

Koronavirusi/ Mbi 150 mijë viktima në Rusi prej fillimit të pandemisë

Me 783 vdekje të reja në 24 orët e fundit, numri i vdekjeve nga koronavirusi i ri (COVID-19) në Rusi ka tejkaluar shifrën prej...

E dhimbshme/ 3-vjeçari dhe motra e tij gjenden të kapur përdore...

Një ngjarje pikëlluese vjen nga Turqia, ku motër e vëlla të mitur, u gjetën të pajetë në fund të një liqeni. Një djalë 3-vjeçar i...

Stuhia e tmerrshme në Belgjikë, 31 viktima dhe 163 të zhdukur

Numri i personave që humbën jetën në përmbytjet që goditën Belgjikën po rritet. Tridhjetë e një kanë vdekur deri më tani, ndërsa të paktën...

E maskuar si qymyr, kapet kokainë me vlerë 35 milionë euro

Një sasi kokaine e maskuar si qymyr, me një vlerë të mundshme në treg deri në 35 milionë euro, është kapur në një operacion...

Gafa e rëndë/ Infermierja i injekton benzinë në vend të infuzionit,...

Një infermiere që injektoi benzinë ​​mjekësore te një pacient në vend të infuzionit në Spitalin e Qarkut në Čakovec, në Kroaci do përballet me...

Mbi 48 gradë Celsius/ Vala përvëluese e të nxehtit shënon temperatura...

Një valë përvëluese e të nxehtit prej datës 26 qershor po shënon rekorde të temperaturave të të gjitha kohërave në Paqësorin Veriperëndimor dhe Kanadanë...

E rëndë/ Mbyten 43 emigrantë në Mesdhe

43 migrantë janë mbytur pasi anija e tyre u fundos afër brigjeve Tunizisë, njoftoi Gjysmëhëna e Kuqe tuniziane. Emigrantët ishin nisur nga porti libian i...

Roja godet me shkop gruan që i hodhi pijen në fytyrë...

Një video shokuese vjen nga Britania e Madhe me pamje dhune. Pamjet tregojnë momentin kur një grua dhe një roje përleshen fizikisht para hyrjes...

E pabesueshme/ 72-vjeçari britanik rezultoi 43 herë pozitiv me COVID-19

Shkencëtarët po studiojnë rastin e një burri në Bristol i cili është infektuar 43 herë me COVID-19, në 10 muajt e fundit. Bëhet fjalë për...

Princi Harry nuk është djali i Charles? Lajmi ‘bombë’ për oborrin...

Një studim biometrik sugjeron se po çjerrë maskën mbi atësinë e Princit Harry. Kështu përfoljet në Oborrin Mbretëror mund të arrijnë një pikë kthese...
WhatsApp DENONCO