E hënë, Shtator 21, 2020
Etiketimet Boksierët

Etiketim: boksierët

Boks/ Florian Marku thyen kundërshtarin, arrin fitoren e gjashtë radhazi

Florian Marku ka triumfuar në Manchester kundër Nathan Bendon, pas gjashtë raundeve. Dy boksierët e peshës e 67 kilogramë luftuan mes tyre dhe në...
WhatsApp DENONCO