E martë, Mars 31, 2020
Etiketimet Blindim

Etiketim: blindim

Leicester blindon vendin e dytë, Vardy arratiset

Leicester ka marrë fitoren e radhës në Premier League dhe ka ruajtur distancat me Liverpool-in kryesues. Dhelprat kanë mposhtur pa shumë probleme 4-1 Aston Villa-n...
WhatsApp DENONCO