E premte, Prill 23, 2021
Etiketimet Bledi mane

Etiketim: bledi mane

Bled Mane bën deklaratën e fortë: Shqipja ka 6 muaj që...

Bledi Mane deklaroi ditën e sotme në rubrikën “Trotuar” në “E Diell” se ish-konkurrentja e Për’puthen, Shqipe Hysenaj, nuk ka fjetur me një mashkull...

“Sherr edhe në krevat”/ Bledi Mane fton Anën për një udhëtim...

Bledi Mane ka shprehur dëshirën për të bërë një udhëtim me ish-konkurrenten e Për’puthen, Ana Lleshi. Nga studio “E Diell”, Bledi ngacmoi bukuroshen, duke...

Debat i fortë mes Ana Lleshit dhe Bledi Manes: Pse kur...

Tema e djeshmd në rubrikën “Trotuar”, në “E Diell” ishte seksizmi. Diskutimet në studio ngjallën debate të forta mes të ftuarve. Të ftuarit folën për...

“Je paguar të na çash kokën”, debate të ashpra mes Kleoniki...

Tema e sotme në rubrikën “Trotuar”, në “E Diell” ishte seksizmi. Diskutimet në studio ngjallën debate të forta mes të ftuarve. Teksa Mane debatonte me...

“Femrat shqiptare duan të huajt”/ Gazetari i njohur: Në shtrat duan...

Gazetari i njohur Bledi Mane, bëri një koment pikant teksa ishte i ftuar në emisionin “E Diell”, ku po diskutohej mbi temën "nëse është...

Gazetari i njohur shqiptar: Për 4 ditë zura 5 dashnore në...

Gazetari Bledi Mane prej disa ditësh ndodhet në Turqi ku po kalon edhe disa ditë pushimesh. Ai tregon rezultatet “e punës” pas zhgënjimit që...
WhatsApp DENONCO