E hënë, Janar 27, 2020
Etiketimet Birra

Etiketim: birra

AKU në shërbim të oligarkëve, bllokon 14.5 ton birrë gjermane në...

Një sasi prej 14.5 ton birrë me origjinë gjermane është bllokuar nga Autoriteti Kombëtar i Ushqimit dhe dogana Durrës. Sasia e birrës kishte ardhur tranzit...
WhatsApp DENONCO