E mërkurë, Shtator 30, 2020
Etiketimet Bilanci

Etiketim: bilanci

Bilanci ditor i Covid në Kosovë/ Asnjë humbje jete, 63 raste...

Në 24 orët e fundit, Kosova nuk raportoi humbje jete nga koronavirusi. Autoritetet shëndetësore njoftuan se janë testuar gjithsej 592 mostra, prej të cilëve rezultojnë...

Koronavirusi në Shqipëri, 3 viktima në 24 orët e fundit

Tre qytetarë nuk e kanë fituar betejën me koronavirusin në vendin tonë gjatë 24 orëve të fundit. Bëhet fjalë për një 70 vjeçar nga...

Koronavirusi në Itali – 1229 raste të reja dhe 9...

Sipas të dhënave nga Ministria e Shëndetësisë italiane, gjatë 24 orëve të fundit në vend janë regjistruar 9 viktima nga koronavirusi. Totali i vdekjeve që...

Bilanci ditor i COVID në Kosovë: 9 viktima dhe 129 raste...

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë (IKSHPK), ka njoftuar të hënën, se gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë, nga COVID-19, kanë vdekur...

Bilanci i COVID-19, 21 mln të infektuar, 760 mijë viktima

Brazili regjistroi dje 50.644 raste të reja të koronavirusit dhe 1 060 vdekje, tha Ministria e Shëndetësisë e Brazilit. Bilanci global flet për më...

Bilanci i pandemisë në botë, 13,6 milionë raste

Pandemia e koronavirusit të ri ka shkaktuar të paktën 585 750 të vdekur në botë, që prej shfaqjes në Kinë në muajin dhjetor, sipas...

COVID në Maqedoni/ 8 viktima dhe 94 raste të reja

Ministra e Shëndetësisë e Maqedonisë së Veriut njofton se në 24 orët e fundit, nga 830 testet e kryera rezultuan 94 raste të reja...

Koronavirusi në Itali/ 169 raste të reja dhe 13 viktima në...

Në 24 orët e fundit, në Itali janë regjistruar 169 raste të reja me koronavirus dhe 13 viktima. Nga dita e djeshme, bilanci i rasteve...

Të infektuar me COVID – 4 humbje jete në 24 orët...

Katër persona të shtruar në spitalin Infektiv dhe të infektuar me COVID, kanë ndërruar jetë. Lajmin e konfirmoi Ministria e Shëndetësisë. "Në 24 orët e...

Bilanci ditor i COVID/ 3 humbje jete dhe 71 raste të...

Tre humbje jete në 24 orët e fundit dhe 71 raste të reja, janë raportuar nga Ministria e Shëndetësisë, në bilancin ditor të COVID-19. Në...

Bilanci i COVID-19 në botë, mbi 11 milionë raste

Pandemia e koronavirusit të ri ka shkaktuar të paktën 526 663 të vdekur në botë, që prej shfaqjes në Kinë në muajin dhjetor, sipas...

Bilanci javor i Covid-19, 440 raste të reja dhe 11 viktima

Java që u mbyll shënon edhe bilancin më të rënduar të koronavirusit në Shqipëri, prej 9 marsit, ditë kur zyrtarisht u konfirmua rasti i...

Bilanci i përditësuar/ 78 raste të reja me COVID, rriten të...

Vijon në rritje kurba e rasteve të reja me koronavirus. 78 raste të reja me COVID janë shënuar në vend në 24 orët e...
WhatsApp DENONCO