E martë, Shkurt 25, 2020
Etiketimet Berisha

Etiketim: Berisha

“Revolucioni vazhdon në stadiume” / A po e thumbon Berisha, opozitën?...

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar në rrjet një video nga një ndeshje e kampionatit shqiptar ku tifozët shpërthejnë në thirrjet "Rama ik". Nga pamjet...

VIDEO/ Banorët akuza Salillarit, IKMT i njofton se do i shembë...

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e qytetarit dixhital lidhur me aksionin që pritet të ndërmarrë IKMT për shembjen e banesave te Unaza e...

“Kukulla e Veliajt po katapultohet në krye të AMA-s”/ Berisha publikon...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari, që sipas tij, dëshmon sesi po katapultohet në krye të Autoritetit të Mediave Audivizive, Maklen...

“Kukulla e Veliajt po katapultohet në krye të AMA”/ Berisha zbulon...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhet e qytetarit dixhital, që sipas tij, dëshmojnë se si po katapultohet në krye të Autoritetit të Mediave Audivizive,...

“Ku i gjeti 2 mln usd Ben Blushi për të blerë...

Ish-kryeministri, Sali Berisha, ka reaguar ndaj raportimeve se gazetari drejtori i TCH-së, Ben Blushi, ka blerë kompaninë Lori Kafe, së bashku me Klodian Zoton,...

Anti-KÇK, Berisha publikon emrat: Ja të paprekshmit e Krujës

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar në rrjet mesazhin e një qytetari, ku denoncohen të paprekshmit nga OFL.Berisha e publikoi mesazhin në të njëjtën kohë...

“Jam shefi i KÇK, dola në terren”/ Berisha publikon foton

Prej disa ditësh në terren janë angazhuar forca të shumta policore në kuadër të asaj që njihet si anti-KÇk. Operacionet e policisë kanë shkaktuar...

Denoncimi/ “Në shkollat e Peqinit nuk ka ngrohje”, Berisha: Narkokryetari monist...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar denoncimin e një prindi nga Peqinit, i cili ankohet se në shkolla nuk ka ngrohje prej dy muajsh, që...

“KÇK terrorizon qytetarët, nuk ndalon kriminelët”/ Berisha publikon denoncimet

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar në rrjet mesazhet e qytetarëve nga zona të ndryshme të vendit, të cilët denoncojnë sjellnë brutale të policisë gjatë...

Qëllohet me armë drejt të riut, policia fsheh ngjarjen/ Berisha publikon...

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka postuar në rrjet mesazhin e qytetarit dixhital, i cili denoncon një ngjarje të rëndë që ka ndodhur në Elbasan. Sipas...

Skandal/ Berisha publikon denoncimin: Ja si i ofrohet hashash nxënësve të...

Një nënë e cila ka shkuar të marrë si zakonisht djalin e saj në shkollën 9 vjeçare Edith Durham në ish-Bllok, është përballur me...

SPAK refuzoi dosjen e Bajrave/ Berisha: Mbështetja më e madhe ndaj...

Ish-kryeministri Sali Berisha, në një postim në rrjetet sociale, shkruan se vendimi i SPAK për bandën e Bajrëve është mbështetja më e madhe që...

Koronavirusi në Shqipëri/ Berisha jep alarmin: Kriminale, ministria e Shëndetësisë e...

Qëndrim i papërgjegjshëm e ka konsideruar sjelljen e qeverisë dhe Ministrisë së Shëndetësisë dhe Çështjeve Sociale ndaj masave të marra për virusin vdekjeprurës Koronavirus,...
WhatsApp DENONCO