E hënë, Maj 25, 2020
Etiketimet #Berisah#boldnews

Etiketim: #Berisah#boldnews

Berisha: Ja sa vite më duheshin mua për të zhdukur gjurmët...

I ftuar në ‘Tempora’ ish-kryeministri Sali Berisha ka folur për konferencën e donatorëve në Bruksel si dhe për dëmet e tërmetit. Ish-kreu i qeverisë deklaroi...
WhatsApp DENONCO