E premte, Tetor 22, 2021
Etiketimet Basha boldnew shsot domain

Etiketim: basha boldnew shsot domain

Basha: Çdo alibi kundër vettingut të politikanëve nxjerr zbuluar qëllimin e...

Kryetar i PD Lulzim Basha ka theksuar edhe njëherë qendrimin e opozitës për të bërë deri në fund vettingun e politikanëve. Sipas tij çdo alibi...

Basha pret në takim ambasadorin japonez

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka pritur ditën e sotme në një takim ambasadorin e Japonisë në Tiranë, Takada Mitsuyuki. Sipas postimit të Bashës, gjatë...

Zgjedhjet në PD/ Basha kryeson me 80 %, ja si renditen...

Vazhdon numërimi i votave për kreun e ri të PD-së. Sipas të dhënave të siguruara deri më tani, kreu aktual i PD-së Lulzim Basha...

‘Deep fake’/ 218 reklama politike që sulmonin Bashën dhe opozitën para...

Reklamat politike të paguara nga “para të errëta” anonime u panë më shumë se 50 milionë herë përpara zgjedhjeve parlamentare të 25 Prillit, sipas...

Basha pas takimit në Vlorë: Sot jemi të gjithë bashkë për...

Kryetari në detyrë i PD, Lulzim Basha, ka falenderuar demokratët e Vlorës për mbështetjen që i kanë dhënë. Me ane të një psotimi në Facebook,...

Zgjedhjet/ Basha: Shqiptarët janë viktima të masakrës elektrorale Rama-Doshi

Gjatë fjalës së tij në kryesinë e PD-së, kryedemokrati Lulzim Basha është shprehur se ‘regjimi Rama-Doshi janë vjedhja, krimi dhe anti-vlerat-ne jemi të gjithë...

Mbledhja e Kryesisë së PD/ Basha: Unë nuk lejova bashkëpunimin me...

Kreu i PD, Lulzim Basha ka deklaruar se në zgjedhje nuk ka lejuar të bashkëpunojë me bandat. Ai thotë se këtë e ka parim, dhe...

Aurela Basha tregon kush e ndihmon në gatim (Foto)

Aurela Basha, bashkëshortja e kreut të opozitës, ka ndarë këtë të shtunë një moment shumë të veçantë me ndjekësit e saj në instagram. Është momenti...

Basha ju uron besimtarëve myslimanë Fitër Bajramin

Kryedemokrati Lulzim Basha ka uruar besimtarëve myslimanë Gëzuar Fitër Bajramin. ‘Nga zemra ju uroj gjithë besimtarëve myslimanë Gëzuar Fitër Bajramin! Agjërim të pranuar, lutje të...

Basha nga Elbasani: Dilni votoni, ky është shansi juaj

Pas takimeve me qytetarë në rrugët e Tiranës, kryetari i PD-së Lulzim Basha ka udhëtuar drejt Elbasanit. Lideri demokrat ndodhet sot në Elbasan për t’i...

‘Vera po vjen’/ Zbulohet vendndodhja e Bashës, ku dhe me cilët...

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, është parë në Elbasan për të ndjekur procesin e votimit që po zhvillohet në këtë qytet. Elbasani është një...

Basha pas Tiranës jep një tjetër mesazh nga Elbasani

Kreu i opozitës Lulzim Basha ndodhet në qytetin e Elbasanit. Pasi ka zhvilluar takime spontane me qytetarë në Tiranë, Basha është nisur drejt qytetit të...

Basha takon qytetarët në rrugët e Tiranës, ka një mesazh për...

Kryetari i opozitës, Lulzim Basha, pasi ka votuar, është fotografuar me qytetarë të ndryshëm në rrugët e Tiranës. Fotot janë postuar nga ai vetë në...
WhatsApp DENONCO