E shtunë, Qershor 19, 2021
Etiketimet Basha boldnew shost domain

Etiketim: basha boldnew shost domain

Gara në PD/ Basha: Në 13 qershor demokratët do t’i japin...

Kreu i PD-së, Lulzim Basha deklaroi se në 13 qershor demokratë do t’i japin një përgjigje regjimit të kryeministrit Edi Rama, duke kujtuar kështu...

Gara në PD/ Basha: As demokracia e as Shqipëria nuk mund...

Kryetari i PD Lulzim Basha, i cili po kandidon në zgjedhjet e 13 qershorit për të mbajtur këtë pozicion, ka zhvilluar ditën e sotme...

Basha anëtarëve të Këshillit Kombëtar: Nëse ju mendoni se zgjedhjet nuk...

Kreu i PD-së Lulzim Basha u ka lëshuar një sfidë anëtarëve të Këshillit Kombëtar të PD-së që po vazhdon mbledhjen prej më shumë se...

Këshilli Kombëtar/ Basha: Aspiratën për ndryshim e mishëron sot vetëm Partia...

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka mbajtur fjalim në mbledhjen e Këshillit Kombëtar. ‘Ajo që na pret përpara është një sfidë e madhe. Por ne...

Analiza pas zgjedhore/ Ja porositë që ju dha Basha drejtuesve të...

Kreu i PD Lulzim Basha ka mbledhur mbrëmjen e sotme në një takim drejtuesit degëve ku ka bërë një analizë për zgjedhjet e 25...

Basha në mitingun përmbyllës: Ndryshimi çështje orësh, të dielën fiton Shqipëria

Në mitingun përmbledhës të Partisë Demokratike për këtë fushatë elektorale, kryedemokrati Lulzim Basha theksoi se ndryshimi është çështje orësh. Në fjalën e tij, Basha u...

Basha në mitingun përmbyllës në Tiranë: Dy ditë na ndajnë nga...

Partia Demokratike ka bërë mitingun përmbyllës mbrëmjen e sotme në Tiranë në sheshin ‘Nënë Tereza’. Në fjalimin e tij përpara qytetarëve të Tiranës por dhe...

Basha nga Puka: Ora e ndryshimit po vjen, votoni masivisht numrin...

Kryetari i PD-së Lulzim Basha, gjatë fushatës elektorale në Pukë, deklaroi se qytetarët më 25 prill duhet të votojnë masivisht numrin 9. Basha thekson se...

Basha i prerë: Nuk do të ketë kurrë bashkëqeverisje me Edi...

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, teksa ishte i pranishëm në Njësinë 11 në Tiranë, ka përsëritur edhe një herë para qytetarëve se nëse...

Basha publikon videon: Nuk të pëlqejnë ata që udhëheqin, ngrihu dhe...

Kreu i PD, Lulzim Basha ka publikuar një video për të përcjellë një mesazh për zgjedhjet e 25 prillit. Basha thotë se i pari është...

Basha në Kamëz: Nuk ka ndryshim pa larguar Edi Ramën

Kreu i PD, Lulzim Basha ka zhvilluar një takim në Kamëz me simpatizantët dhe mbështetësit. Basha thotë se pavarësisht se në takim ka shumë të...

Basha: Do të bëjmë realitet statusin e gazetarit

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në një takim me të rinjtë në Vil Bashtovë të Kavajës, tha se pas 25 prillit, qeveria e...

‘Shqipëria në vendnumëro 8 vite’, Basha: Rama hapi shampanjë për vete,...

Në vijim të takimeve të tij kryetari i Partisë Demokratike është ndalur në Prrenjas. “Energjia jonë është e pandalshme” tha Basha gjatë një takimi...
WhatsApp DENONCO