E mërkurë, Dhjetor 8, 2021
Etiketimet Barca

Etiketim: barca

Lajm i keq për Barçën, ylli i skuadrës mbyll vitin para...

Trajneri i Barcelonës, Xavi Hernandes në ndeshjet e mbetura të këtij viti do i duhet të bërë pa një nga lojtarët e tij. Pedri është...

Bayern Munich gati të ofrojë shifrën rekord për Pedrin, tundohet Barça

Më 14 Tetorin e kaluar, Barcelona gëzoi tifozët teksa zgjati kontratën e një prej lojtarëve më të mirë për 10 vitet e ardhshme në...

Dëmtohet sërish talenti i Barcelonës, mbetet edhe një muaj jashtë

Pedri, talenti i Barcelonës, është i pafat. Mesfushori është në infermieri që në mesin e muajit shtator për shkak të një dëmtimi dhe tashmë...

Man.City synon mesfushorin e Barçës, ofron 80 milionë euro

Ndonëse u transferua me bujë verën e 2019-ës nga Ajaxi te Barcelona, Frenkie De Jong nuk po bind dhe mediat spanjolle janë të bindura...

VIDEO/ Rikthehet tiki-taka te Barça, Depay trefishon rezultatin ndaj Celta Vigo

Barcelona nuk po përmbahet kundër Celta Vigo-s. Pas golave të Fati 5′ dhe Busquets 18', ka ardhur edhe goli i Depay. Sulmuesi holandez ka trefishuar...

Champions/ Barcelona mban gjallë shpresat për kualifikim, ndaj Dynamo Kiev vendos...

Pas reagimit në La Liga, vjen edhe fitorja në Champions League. Barcelona siguroi fitoren e parë në Grupin E duke rikthyer shpresat për një...

Champions/ Barça në avantazh ndaj Dynamo Kiev, shënon Pique

Barcelona ka gjetur më në fund golin e parë në këtë edicion të Champions League. Katalanasit kanë kaluar në avantazh kundër Dinamos së Kievit, ndeshje...

Ndërpriten bisedimet për rinovimin e kontratës, Roberto mund të largohet nga...

Sergio Roberto mund të largohet nga Barcelona pas afro 8 viteve në “Camp Nou”. Mbrojtësi anësor i skuadrës katalanase do të rishikojë një largim...

Barça nis negociatat për stadiumin e ri

Barcelona po kërkon një stadium të ri për një periudhë një vjeçare, pasi po planifikon modernizimin e “Kamp Nout” Presidenti Hoan Laporta lajmëroi se synimi...

VIDEO/ Festë në “Metropolitano”, Atletico zhbllokon rezultatin përballë Barcelonës

Është zhbllokuar super ndeshja e javës në La Liga mes Atletico Madridit dhe Barcelonës. Vendasit kanë arritur të kalojnë në avantazh në minutën e...

Investim prej 1.5 miliardë €, kompania nga Dubai gati të zgjidhë...

Barcelona po kalon momente të vështira në aspektin financiar. Për katalanasit ka një zgjidhje nga Emiratet e Bashkuara Arabe. Sipas Mundo Deportivo, një kompani nga...

Barca negociata me Leipzig, gati 50 mln euro për Dani Olmo

Dani Olmo mund të jetë lojtari i ri i Barcelonë në merkaton e dimrit. Duket se pas largimit të Leo Messit, katalunasit po shohin...

Koeman në pikëpyetje te Barça, Laporta: Jam i indinjuar për humbjen...

Humbja e Barcelonës ndaj Bayern Munchen mund të ketë pasoja të mëdha te skuadra katalanase. Blaugranat për here të parë e mbyllën ndeshjen pa një...

Të Fundit