E entje, Janar 21, 2021
Etiketimet Babrru

Etiketim: babrru

Aksident i rëndë në Babrru, ka të plagosur (VIDEO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Babrru. Siç shihet dhe në pamjet e siguruara nga Boldnews.al, në aksident janë përfshirë dy...

Skandali/ Ministria e Arsimit ishte në dijeni të abuzimeve seksuale në...

Abuzimi seksual me nxënësen 15-vjeçare të shkollës në Babrru merr përmasat e skandalit. mësohet se Ministria e Arsimit ka qenë në dijeni të abuzimeve...

Abuzimi me të miturën, Shahini: Nuk mundëm ta parandalojmë

Ministrja e Arsimit Besa Shahini, ka reaguar nëpërmjet një statusi në rrjete sociale për abuzimin seksual ndaj të miturës në një shkollë në Babrru....
WhatsApp DENONCO