E entje, Korrik 29, 2021
Etiketimet Babai

Etiketim: babai

I biri qëlloi me thikë 5 besimtarë në xhami, flet i...

Rudolf Nikolla nga Mati plagosi me thikë, mesditën e sotme, 5 persona në xhaminë “Dine Hoxha”. Pas sulmit ai u neutralizua nga vetë besimtarët...

Arbër Çekaj reagon për herë të parë për arrestimin e të...

Gjykata e Posaçme e Apelit ka shtyrë seancën gjyqësore ndaj Arbër Çekajt, i cili ka apeluar dënimin me 14 vite burg nga GJKKO. Shkak i...

Babai vret djalin 27-vjeçar me armë zjarri

Një 73-vjeçar ka qëlluar me armë zjarri të birin 27-vjeç pas një sherri të ndodhur mes tyre. Ngjarja ka rezultuar fatale pasi i riu nuk...

“Na ke thyer zemrën”, pedagogia humb të atin: Sot ëngjëjt të...

Pedagogia dhe aktivistja e shoqërisë civile Iris Luarasi ka humbur babanë e saj, si pasojë e një sëmundje të rëndë nga e cila ai...

Babai mbyt djalin 10 vjeç në Turqi: I kërkova falje dhe...

Ismail Kilincer 32-vjeç, shtetas turk, ditën e 8 marsit ka mbytur djalin e tij 10 vjeçar. Mediat raportojnë se para kryerjes së krimit Ismaili,...

Vrau babain me shkopin që ruante bagëtinë, ja çfarë vendos Gjykata

Gjykata e rrethit gjyqësor në Fier caktoi masën e sigurisë arrest me burg për 25 vjeçarin Erdis Rapi, i cili qëlloi me shkopin e...

E tmerrshme: Ia preu kokën të bijës, babai shkon në polici...

Një rast i tmerrshëm i vrasjes ka ndodhur në rajonin Uttar Pradesh të Indisë. Një burrë ia preu kokën vajzës 17-vjeçare dhe shkoi me...

Covid-19 i mori jetën 17-vjeçarit, në “betejë” me virusin edhe babai...

Covid-19 i mori jetën ditën e sotme 17-vjeçarit, Qamil Saiti, i cili prej 4 ditësh ndodhej i intubuar. Pacienti që humbi jetën është më...

I armatosur deri në dhëmbë, djali i pret penisin, hundën dhe...

Një burrë i armatosur rëndë ka rrëfyer se ka tredhur babanë e tij dhe i ka prerë hundën dhe buzët pas një shkëmbimi zjarri...

Horror/ I riu arrestohet me kokën e babait në dorë, lakuriq...

Një burrë i zhveshur dhe i mbështjellë me zorrë dhe kokën e prerë të babait të tij në dorë ndërsa ecte në rrugë, është...

10-vjeçarja humbi jetën në aksident, mesazhi prekës i babait: Më këpute...

Një vajzë 10-vjeçare humbi jetën dy ditë më parë si pasojë e një aksidenti. Ngjarja e rëndë ndodhi pak metra larg banesës ku familja...

“Babai i vaksinës” bën parashikimin e zymtë: Koronavirusi do të qendrojë...

Prof.Dr. Ugur Sahin është një ndër shkencëtarët më të famshëm aktualisht për shkak se sëbashku me bashkëshorten Ozlem Tureci shpikën vaksinën kundër koronavirusit. Por, pavarësisht...

Shfryn babai i Neymar: Dreqi e marrtë, deri kur do vazhdojmë...

Neymar u dëmtua në minutat shtesë në sfidën që PSG humbi me Lyon. Braziliani i trembi të gjithë, pasi doli me lot në sy...
WhatsApp DENONCO