E hënë, Shtator 28, 2020
Etiketimet Atentati

Etiketim: atentati

Vrasja e Klevis Kapllanit, pistoleta e gjendur nuk është arma e...

Arma e gjetur pak metra larg vendit ku u vra 33-vjeçari Klevis Kapllani në Rrogozhinë, rezulton të jetë e atentatorëve. Burime zyrtare pranë grupit...

Atentati ndaj “të paprekshmit”/ Autori i vuri bombën në garazh dhe...

Detaje të reja janë zbuluar për atentatin e “të paprekshmit” të Beogradit, i cili po udhëtonte me një BMW X5 që u hodh në...

Hakmarrja e Rrëshenit me 500 gramë tritol në Tiranë, mekanizmi i...

Mëngjesi i ditës së martë në Shqipëri, nisi me ekzekutimin mafioz të 33-vjeçarit Klevis Kapllani. Më vonë një krim i rëndë ndodhi në Bathore...

Atentati ndaj Gjinit në Tiranë, RENEA kontroll në banesat e të...

Prej pasdites së djeshme, menjëherë pas atentatit ndaj Preng Gjinit në mes të Tiranës, në ndihmë të policisë për të kapur autorët është vënë...

Lleshaj: Atentati me eksploziv në Tiranë, akt mafioz

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, pohoi mbrëmjen e sotme në "Open" se krimi i ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë, është mafioz. Por Lleshaj tha...

Atentati me eksploziv në Tiranë, Lleshaj: Policia dështoi

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, tha mbrëmjen e sotme se grupet kriminale përdorin edhe eksplozivët për të realizuar qëllimet e tyre. "Mund të jenë edhe...

Atentati me tritol te “Vasil Shanto”, zbardhen kamerat e sigurisë

Shënjestra e atentatit të sotëm Preng Gjini i cili mbeti i plagosur rëndë në zonën e “Vasil Shantos”, aktualisht ndodhet në sallën e operacionit...

Zbulohet “shënjestra” e atentatit në Tiranë/ Emri

Shënjestra dhe personi që ka mbetur i plagosur në atentatin me tritol mbrëmjen e sotme në Tiranë është Preng Gjini, raporton Abcnews. Ai është vëllai...

Atentati në Fier, zbulohen të tjera detaje/ Autorët qëlluan nga dritarja....

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur pak pas mesnate në Fier. Rreth orës 00:30, në lagjen Mbrostar-Ferko, Fier, është plagosur me armë zjarri...

Qëlloi me breshëri ndaj të afërmit të deputetit të PS, arrestohet...

Policia arrestoi autorin e dyshuar të ngjarjes së ndodhur ditën e djeshme, ku u qëllua me breshëri automatiku në drejtim të Fatjon Harushës, i...

Të shtënat në Shkodër, atentat ndaj të afërmit të deputetit të...

Të tjera detaje janë zbardhur në lidhje me atentatin me armë të ndodhur mesditën e sotme në Shkodër. Mësohet se shënjestra e plumbave të...

Sekuestrohet makina që u përdor në vrasjen e Paulin Gjergjit dhe...

Policia ka sekuestruar makinën që u përdor në vrasjen e Bujar Likës dhe Paulin Gjergjit në Laç. Burime policore bëjnë me dije se automjeti...

Atentati ndaj Ardjan Çapjas, zbulohet makina e dytë e atentatorëve/ Snajperi...

Prokuroria e Elbasanit ka regjistruar çështjen për atentatin e bërë mëngjesin e së hënës ndaj Ardjan Çapjas. Organi i akuzës po kryen hetimet për “Vrasje...
WhatsApp DENONCO