E entje, Janar 21, 2021
Etiketimet Artikull

Etiketim: artikull

La Repubblica: Edi Rama, artisti që u bë i gjithëpushtetshëm. Pse...

“La Repubblica”, në një speciale për Kryeinistrin Edi Rama shkruan se si ai tashmë është bërë një artist i gjithëpushtetshëm. Artikulli i referohet prononcimeve dhe...
WhatsApp DENONCO