E premte, Prill 10, 2020
Etiketimet Arsye

Etiketim: arsye

Rama publikon video-mesazhin e BBC: Ja pse maska nuk iu mbron...

Kryeministri Edi Rama publikon një video-mesazh të përgatitur nga gjiganti mediatik BBC, që tregon arsyet pse maska nuk të mbron nga koronavirusi. "Një nga arsyet...

Paketa anti-shpifje/ Manjani zbulon dy arsyet: Qeveria kërkon të sundojë dhe...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, përmes një postimi në rrjetet sociale ka zbuluar dy arsyet e paketës anti-shpifje, apo siç shprehet ai, betejën e...

Një shpjegim i thjeshtë përse zemra nuk preket nga kanceri

Kanceri është një nga sëmundjet me vdekshmërinë më të lartë në botë. Të dhëna e autoriteteve zyrtare tregojnë se në vendin tonë çdo vit regjistrohen rreth 5500...

Si do sillet kur të jetë Kryeministër? / Basha: Oligarkisë do...

Gjatë një bashkëbisedimi me të rinjtë në Vlorë, kreu demokrat Lulzim Basha u shpreh se është i palidhur me krimin dhe oligarkinë, dhe këto...

Mali i Zi, gardh me gjemba me Shqipërinë

Gardhi kufitar hungarez që shkaktoi mjaft polemika në Evropë duket se po përbën një trend në rritje. Mali i Zi po planifikon të ndërtojë...
WhatsApp DENONCO