E premte, Korrik 3, 2020
Etiketimet Arena kombetare

Etiketim: arena kombetare

Berisha bën krahasimin: Kulla Kristaq Rama dhe Molli i familjes shkatërruan...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një krahasim mes “Arenës Kombëtare” dhe projektit të parë të stadiumit. Duke nxjerrë në pah shifrat dhe kapacitetin, Berisha...

Dalin emrat e këngëtarëve që do të performojnë në përurimin e...

Emrat e artistëve që do të përformojnë të dielën në ceremoninë e përurimit të stadiumit të ri Arena Kombëtare janë zbuluar. Ndeshja Shqipëri-Francë do...

Zyrtare/ UEFA: Shqipëri-Francë do të luhet te “Arena Kombëtare”

“Arena Kombëtare” ka kaluar me sukses të gjitha testet për të qenë gati për të pritur një ndeshje të rëndësishme. Një ditë më parë...

Zbulohet emri i ri i Arenës Kombëtare/ Detajet e marrëveshjes 650...

Arrihet marrveshja! “Arena Kombëtare” tashmë do të quhet “Air Albania Stadium”. Lajmi është bërë publik nga “Procesi Sportiv”, teksa mësohet se kompania ajrore do të...

VIDEO/ Rama publikon pamjet nga Arena Kombëtare, por fsheh pjesën e...

Kryeministri Edi Rama ka postuar në rrjet një video nga Arena Kombëtare, stadiumi ku do të luhet ndeshja mes Shqipërisë dhe Francës. Por ajo...

15 mijë euro për një ndeshje në Arena Kombëtare? Gazetari: Mos...

Gazetari Helidon Tahiraj përmes një postimi në rrjet ka reaguar lidhur me stadiumin “Arena Kombëtare”, i cili pritet të inaugurohet me ndeshjen Shqipëri-Francë. Tahiraj shkruan...

Sfida ndaj Francës/ UEFA ende nuk e ka zyrtarizuar, dyndje për...

UEFA ka publikuar ditën e sotme të dhënat për ndeshjet e radhës të kualifikueseve të Europianit, por në qoftë se për sfidën e Shqipërisë...

Shqipëri-Francë, UEFA heziton të zyrtarizojë “Arena Kombëtare”

FSHF dhe Armand Duka ka dhënë garanci absolute se ndeshja ndaj Francës, më 17 nëntor, do të luhet në “Arena Kombëtare”. Pra, shtëpia e...

Shpenzimet e kripura për Arenën Kombëtare/ Gazetari publikon tabelën….

Gazetari Helidon Tahiraj nxjerr në pah çmimin e kripur të ndërtimit të stadiumit Arena Kombëtare. Për krahasim, ai sjell shpenzimet të cilat janë paguar për...

Inagurimi i “Arenës Kombëtare”, ja sa do të kushtojnë biletat për...

Shqipëri-Francë do të jetë ndeshja e parë zyrtare dhe inauguruese në stadiumin më të ri në vendin tonë, në “Arenën Kombëtare” të kryeqytetit. Ndërkohë...
WhatsApp DENONCO