E martë, Shtator 29, 2020
Etiketimet Arabia Saudite

Etiketim: Arabia Saudite

Arabia Saudite rihap xhaminë e shenjtë të Medinës

Arabia Saudite njoftoi sot se do të rihapë gradualisht xhaminë e profetit Muhamed në qytetin e Medinës, një nga dy vendet më të shenjta...

Arabia Saudite heq karantinën në 21 qershor, me përjashtim të Mekës

Arabia Saudite do të heqë ndalimin e lëvizjes më 21 qershor, vënë më shumë se dy muaj më parë me qëllim parandalimin e përhapjes...

Koronavirusi/ Shtohen rastet në Europë, Arabia Saudite ndalon pelegrinazhin në Mekë

Zgjerohet harta e përhapjes së koronavirusit në Evropë. Danimarka, Rumania dhe Estonia, janë të fundit që raportojnë raste me Covid-19, pasi më herët Maqedonia...

Dy punonjës të Twitterit akuzohen si spiuna për Arabinë Saudite

Departamenti amerikan i Drejtësisë ka akuzuar dy ish-punonjës të Twitterit për spiunazh ndaj përdoruesve në emër të Arabisë Saudite. Akuzat e zbuluara në një gjykatë...
WhatsApp DENONCO