E martë, Nentor 30, 2021
Etiketimet Amerika e jugut

Etiketim: amerika e jugut

Droga nga Amerika e Jugut në Evropë, Policia jep detaje: Dy...

Policia e Shtetit dhe Policia Italiane kanë zhvilluar një operacion të përbashkët në fushën e trafikimit të drogës, dhe armëmbajtjes pa leje.Deri më tani...

Të Fundit