E hënë, Maj 25, 2020
Etiketimet Altin Hajri

Etiketim: Altin Hajri

Dokumenti ekskluziv/ Bllofi i KÇK-së së Ramës. “Golden” u sekuestrua në...

Kompleksi “Golden” në Xhafzotaj, referuar QKB-së në pronësi të Altin Hajrit, në kërkim si i dyshuar në rrëmbimin dhe vrasjen e Jan Prengës, rezulton...

Nga trafiku i drogës te atentati për borxhet/ E kaluara e...

Altin Hajri, në kërkim për pengmarrjen e Jan Prengës, i cili më pas u vra, është një person i njohur jo vetëm për drejtësinë...
WhatsApp DENONCO