E hënë, Prill 19, 2021
Etiketimet Albi Nako

Etiketim: Albi Nako

Pas komentit që nxiti debate të ashpra, Albi Nako i kërkon...

Pak ditë më parë në spektaklin “Just Dance”, mori pjesë një konkurrente 40-vjeçare, Bela, për të cilën Albi Nako u shpreh: "Komplimente, por unë...

Dojna Mema reagon pas kritikave se qëndroi indiferente ndaj deklaratës së...

Ditën e djeshme, në programin “Just Dance”, konkurroi një 40-vjeçare shumë energjike, por performanca e saj nuk i pëlqeu Albi Nakos. Nisur nga kjo,...

“Shko bëj fëmijë”/ Albi Nako reagon pas kritikave: Ne njihemi, gjithçka...

Ditën e djeshme në spektaklin "Just Dance", mori pjesë një konkurrente 40-vjeçare, për të cilën Albi Nako u shpreh: "Komplimente, por unë mendoj që...

“Je personazhi tipik i filmave “Planeti i majmunëve”, komenti i Albi...

  Ditën e djeshme në programin "Just Dance", nën moderimin e Dojna Memës, ka konkurruar një grua 40-vjeçare. Ajo i ka habitur të gjithë me...

Albi Nako tregon pse i ati nuk do një nuse balerinë

Koreografi Albi Nako, i ftuar në Wake Up, foli për deklaratën e babait të tij, mjeshtrit të baletit, Llaqi Nako, i cili është shprehur...

Albi Nako flet për lidhjen me Alba Hoxhën dhe sëmundjen që...

Jeta personale e Albi Nakos ka qenë në qendër të vëmendjes pasi i dha fund martesës nga balerina e njohur, Klaudia Pepa. Dy balerinët...

Albi Nako dedikim ish-bashkëshotes që e braktisi (Foto)

Balerina e njohur shqiptare Klaudia Pepa shkëlqeu në videoklipin e Giulia Luzi dhe Samuel Storm, “ Mon Amour”, kënga e re që premton të...

Alba Hoxha i jep fund thashethemeve: Mjaft më! Nuk kam jetuar...

Lajmet për një “ndarje" mes koreografik Albi nakos dhe balerinës Alba Hoxha janë përhapur me shpejtësi në disa media e portale. Madje, me gjasë,...

Albi Nako dhe Alba Hoxha i japin fund lidhjes pas 4...

Koreografi i njohur Albi Nako dhe balerina Alba Hoxha i kanë dhënë fund lidhjes së tyre pas 4 vitesh. "Gazeta shqiptare" bën të ditur se...

Përflitej se është e lidhur me Albi Nakon/ Më në fund...

Albi Nako dhe Alba Hoxha janë përfolur vazhdimisht për lidhjen e tyre në media. Ndonëse çifti nuk e ka pranuar kurrë publikisht këtë lidhje, spekulimet nuk kanë patur...

Albi Nako dhe Kledi Kadiu dhurojnë fitimet e tyre për tu...

Balerini Kledi Kadiu dhe Albi Nako ditën e djeshme do të organizonin një workshop, por ky event u anullua për shkak të situatës së...
WhatsApp DENONCO