E shtunë, Janar 22, 2022
Etiketimet Aksioni

Etiketim: aksioni

Ndjekja me makinë në autostradë/ Dy të arrestuar, sekuestrohet 8.5 kg...

Dy persona u arrestuar mbrëmjen e djeshme pas një ndjekje policore në aksin Durrës-Tiranë. Në makinën me të cilën lëviznin dy të ndaluarit u gjetën...

Policia britanike në aksion, mbyllen ‘shtëpitë e barit’ të shqiptarëve

Pas një operacioni anti-drogë, policia e Bedfordshirt, në Luton të Britanisë së Madhe, ka rënë në gjurmët e grupeve kriminale nga Kosova, Shqipëria e...

Emrat/ I kërkuar për tentativë vrasjeje, 32-vjeçari arrestohet bashkë me policin...

Policia e Tiranës ka arrestuar një 32-vjeçar, i shpallur në kërkim për veprën penale Vrasje me dashje” mbetur në tentativë. Gjithashtu, gjatë operacionit, i koduar...

Dosja 339/ SPAK lëshon 22 urdhër arreste, aksioni në Tiranë dhe...

SPAK ka firmosur 22 urdhër arreste lidhur me dosjen 339. Gjatë orëve të natës janë kryer disa aksione në Tiranë dhe në Durrës, të...

Droga nga Amerika e Jugut në Evropë, Policia jep detaje: Dy...

Policia e Shtetit dhe Policia Italiane kanë zhvilluar një operacion të përbashkët në fushën e trafikimit të drogës, dhe armëmbajtjes pa leje. Deri më tani...

Berisha e Meta drekojnë sëbashku?/ Çfarë pritet në aksionin politik?

Presidenti Ilir Meta dhe ish-Kryeministri Sali Berisha janë shfaqur duke drekuar së bashku? Foto është publikuar në rrjetet sociale nga gazetari Çim Peka. Në...

“Respekt për Policinë”/ Rama: Krahas armikut të padukshëm, po lufton edhe...

Kryeministri Edi Rama ka reaguar përmes rrjeteve sociale lidhur me operacionin e zhvilluar dje nga Policia e Shtetit, për arrestimin e dy të dushuarve...

Hetimet pas tërmetit/ 9 janë në kërkim, dyshime se aksioni u...

Sfida e Policia e Shtetit pas tërmetit të 26 nëntorit është gjetja e 9 personave të tjerë të cilët dyshohen si përgjegjës për humbjet...

Policia aksion në Lazarat, kapen 4 persona

Policia ka zhvilluar një operacion në Lazarat për kapjen e personave në kërkim në fshatin Lazarat. Si rrjedhojë u vunë në prangat e policisë 4...

Të Fundit