E premte, Korrik 10, 2020
Etiketimet Akse rrugore

Etiketim: akse rrugore

Paralizohet Shqipëria, skenari për bllokimin e akseve rrugore/ Ja si do...

Duke nisur prej orës 18:00 të ditës së enjte, akset kryesore në të gjithë vendin do të bllokohen nga qytetarët, të cilët mbështesin opozitën...

Reshjet e shiut dhe borës, ARRSH: Ja si paraqitet situata në...

Reshjet e shiut dhe të borës të rëna gjatë natës kanë krijuar problem në qarkullimin e automjeteve në disa akse rrugore. Referuar të dhënave nga...
WhatsApp DENONCO