E entje, Korrik 29, 2021
Etiketimet Aguero

Etiketim: aguero

VIDEO/ Nuk përmbahet, Aguero e tepron duke përqafuar arbitren anësore

Sergio Aguero u rikthye të luajë titullar për Manchester City-n pas një dëmtimi që e mbajti jashtë fushave për disa javë dhe menjëherë u...

“Dy hapa nga Van Dijk janë 50 për mua”, Aguero thur...

Sulmuesi i Man.City-t , Sergio Aguero, e ka cilësuar Van Dijk si një mbrojtës mjaft të zgjuar dhe si ndër më të mirët në...

Aguero i habit të gjithë: Kam rilindur falë orizit!

Përgjatë karrierës si futbollist çdo atlet është i detyruar të bëjë disa sakrifica duke përfshirë dietat për ruajtjen e një forme sa më optimale....

“Ai është i pari që vuan”,- Aguero i del në mbrojtje...

Sergio Aguero ka thënë se ai nuk i kupton kritikat që i bëhen Lionel Messit kur ai vesh fanellën e Argjentinës. Sulmuesi i Manchester Cityt...

Aguero në historinë e Premier League, thyen tjetër rekord

Sergio Aguero ka fituar për të shtatën herë, çmimin si lojtari më i mirë i muajit në Premier League. E fundit ishte për performancat gjatë...

Dëmtohet Aguero, mund të mungojë gjatë

Sergio Aguero u zëvendësua në minutën e 77-të, në ndeshjen që Manchester City zhvilloi ndaj Chelseat, ku u pa të linte fushën e lojës...
WhatsApp DENONCO