E entje, Qershor 4, 2020
Etiketimet Agim Kajmaku

Etiketim: agim Kajmaku

Agim Kajmaku në arrati, Erion Veliaj “e ndihmon” me një tender...

Nga BoldNews.al Ish-kryetari i Bashkisë Vorë, Agim Kajmaku, prej shumë muajsh në kërkim policor për "falsifikim", natyrisht, ka nevojë për mbështetje financiare që të jetojë...

“Kajmaku lëviz lirshëm në Tiranë”/ Bardhi: Nuk arrestohet, Rama e ka...

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi, shkruan në rrjete sociale se Agim Kajmaku, ish-kryebashkiaku i PS në Vorë, lëviz lirshëm në Tiranë teksa...

(FOTO) Agim Kajmaku shëtit i lirë në mes të Tiranës/ E...

Exit News ka konfirmuar se ish-kryebashkiaku në arrati i Vorës, Agim Kajmaku lëviz lirshëm në Tiranë dhe në Vorë. Ai është parë disa herë duke...

Agim Kajmaku kalon për gjykim themeli

Ish-kryebashkiaku i Vorës Agim Kajmaku do të përballet me gjykatën për tre akuza “falsifikimi i dokumenteve zyrtare”, “falsifikimi i vulave, stampave ose formularëve” dhe...

Kërkoi lirinë nga arratia, Apeli rrëzon Agim Kajmakun

Gjykata e Apelit në Tiranë lë në fuqi masën e sigurisë arrest me burg për ish-kryebashkiakun e Vorë, Agim Kajmaku. Vendimi është marrë sot...

Dyshimet për pastrim parash, policia verifikim pasuror për Agim Kajmakun

Policia e Shtetit nis verifikimin pasuror për ish-kryebashkiakun e Vorës, Agim Kajmaku, pas dyshimeve për pastrim parash. Prej disa ditësh, Policia me anë të...

Urdhër-arresti për Kajmakun, ish-kryebashkiaku i Vorës apelon vendimin

Ish-kryebashkiaku e Vorës, Agim Kajmaku ka apeluar masën “arrest me burg” të dhënë ndaj tij. Kajmaku është i shpallur në kërkim nga policia që...

Kajmaku, qyqari që e pësoi se i prishi qejfin Ramës

Nga Boldnews.al Kryebashkiaku i Vorës Agim Kajmaku është shpallur në kërkim pasi për të është lëshuar-urdhër arresti për “Shpërdorimit të detyrës”, “Falsifikimi i formularëve” dhe...

“Puçi” në bashkinë e Vorës, çfarë bëri Kajmaku pak orë para...

Sot bëhen 7 ditë kur bashkia e Vorës nuk ka një kryetar, kjo pas vendimit të KQZ-së të premten e shkuar për ta shkarkuar...
WhatsApp DENONCO