E martë, Shtator 29, 2020
Etiketimet Adi Krasta

Etiketim: Adi Krasta

Karantina e Adi Krastës/ Ditët e tij në izolim, nga kafja...

Adi Krasta flet për karantinimin si për një ‘bunker artistik’. E fillon ditën me kafenë e mëngjesit dhe CNN dhe e mbyll me telefonin...

Adi Krasta i thotë po “Syri TV”, shumë shpejt në ekranin...

Gazetari i njohur, Adi Krasta i përgjigjet ftesës së bërë nga Syri TV. Prezantuesi i famshëm e ka pranuar ftesën dhe shumë shpejt atë...

Rikthehet në TV Adi Krasta/ Monologu brilant që i “theu turinjtë”...

Pas largimit të bujshëm nga ‘’News 24’’, shoqëruar me mjaft polemika dhe debate lidhur me censurën dhe lirinë e medias, rishfaqet moderatori i njohur...
WhatsApp DENONCO