E mërkurë, Shtator 30, 2020
Etiketimet 4 persona

Etiketim: 4 persona

U aksidentuan në Shkodër, dalin 4 emrat e të rinjve në...

Pasditen e sotme një aksident i rëndë u shënua në aksin rrugor Shkodër-Hani i Hotit. Dy automjete u përplasën me njëra-tjetrën dhe për pasojë,...

Aksident në Shkodër, katër të plagosur rëndë (FOTO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në aksin rrugor Shkodër-Hani i Hotit. Sipas informacioneve paraprake, dy automjete janë përplasur me njëra tjetrën...
WhatsApp DENONCO