Tirana-Vllaznia/ Ndeshja fillon me probleme, fishekzjarrët plagosin gjyqtarin (VIDEO)

Ka startuar në orën 19:45 supersfida mes Tiranës dhe Vllaznisë. Takimi ka nisur me probleme teksa një fishekzjarr i hedhur nga tifozët e Vllaznisë plas afër vijërojtësit Ridiger Çiokaj dhe ky i fundit ka nevojë për asistencën e stafit mjekësor të Vllaznisë.

LEXO EDHE  Kategoria Superiore/ Mbyllet java e 16-të, rezultatet dhe klasifikimi