”Të dua vërtetë”, Einxhel dhe Dagz shijojnë romancën e tyre

Në shtëpinë e ‘’BBV’’ një tjetër çift duket se po shijon romancën me njëri-tjetrin.

Dagz duket se ka bërë deklarimin e rëndësishëm për partneren e tij.

‘’Të dua, vërtet e kam’’, – është shprehur Dj Dagz.

Nga ana tjetër edhe Einxhel nuk është kuryser në shprehjet e saj të ëmbla dhe plot dashuri.

LEXO EDHE  Sulmoi një roje sigurie, arrestohet këngëtarja e njohur

‘’Nuk e di se çfarë i kam bërë Zotit që kam merituar një njeri ai Dagz’’,- u shpreh Einxhel.

Gjithashtu Dagz u shpreh se për momentin është në pritje të dëgjojë një tjetër deklaratë finalë nga ajo.

‘’Po pres, dhe ajo që po pres është të më thotë ‘Të dua’’’,- tha ai.