Konflikti në PD, Spiropali: Krenarë që s’jemi si ata, opozitari më i madh në vend është Edi Rama

Elisa Spiropali deklaroi këtë të Shtunë se opozitari më i madh në vend është Edi Rama.

Duke folur për konfliktin në PD, ajo tha se “jemi shumë të keqardhur që mbërritëm deri këtu”.

“Jemi krenarë që nuk jemi si ata”, u shpreh ajo gjatë një aktiviteti me rastin e themelimit të Formunit Rinor të PS-së.

LEXO EDHE  "Rama dhe Veliaj duan ta fshijnë"/ Çani: Duka, burrë i mirë! Nëse reziston, i duhet bërë monument...

“Ne nuk fyejmë, nuk licojnë, nuk denigrojmë, nuk hakërrehemi, nuk godasim. Armë kemi të vërtetën dhe forcën e argumentit tonë. Ne nuk e vëmë partinë mbi Shqiptërinë. Opozita e vërtetë nuk janw ata mjeranë, jeni ju. Opozita më e madhe e qeverisë sonë jeni ju dhe Edi Rama, më i pushtetshmi, por dhe më opozitari”, u shpreh ajo.