‘Këshilli Kombëtar’/ Ironia e Palokës: Koha për të bërë ‘karrierë’ në partinë e Lulit

Deputeti demokrat, Edi Paloka ka ironizuar vendimet e marra sot në mbledhjen e ‘Këshillit Kombëtar’ të thirrur nga Lulzim Basha.

Duke ju referuar përjashtimeve dhe zëvendësimeve, Paloka me ironi shkruan se tnai ëhstë koha për të bërë ‘karrierë’ në partinë e Lulit, pasi sa poste janë aq anëtarë ka.

Postimi i Palokës:

LEXO EDHE  Basha: Do ti japim fund tiranisë së korrupsionit dhe modeleve të së shkuarës

Koha per te bere “karriere” ne partine e Lulit!

Cdo antar i partise se Lulit , tani do kete edhe post…se aq kane mbetur gjithesej!

Kujtojmë që Paloka është mes të përjashtuarve të Lulzim Bashës, sëbashku me ish-kryeministrin Sali Berisha, deputeten Albana Vokshi, deputetin Flamur Noka, Tritan Shehu etj…