Basha tha se nuk e duan në krye të PD-së, pasi është partner i SHBA, Ironizon Paloka: Ja si e mbështesin

Mëngjesin e sotëm, zyra e shtypit e Lulzim Bashës shpërndau një video, ku thuhet se Bashën nuk e duan në krye të PD-së, pasi është partner i SHBA.

Kjo frazë shkaktoi jo pak ilaritet në mediat sociale.

LEXO EDHE  Gruaja rrëfen tmerrin: Burri pinte dr*gë dhe më rrihte, vjehrra i jepte lekët e pensionit

Ndërkohë anëtari i Komisionit të Rithemelimit, Edi Paloka, u përgjigj duke publikuar disa foto të kryeministrit Edi Rama dhe anëtarëve të qeverisë së tij në aeroplanmbajtësen amerikane Truman.

“Duke mbështetur Bashën …!” ironizon Paloka.