VIDEO/ “Çmendet” Beniada Nishani, ngre fustanin dhe i tregon të pasmet ariut

Foto: Big Brother

Një ai është futur në shtëpinë e ‘Big Brother VIP’ dhe provokon banorët, por këta të fundit nuk duhet të reagojnë.

Disa janë trembur ndërsa disa të tjerë e kanë marrë me sportivitetet duke bërë veprime e reagime të ndryshme kundrejt tij.

LEXO EDHE  Edi Manushi nxjerr videon e rrallë të Bora Zemanit në moshën 17-vjeçare si velinë në 'Top Channel'

Reagimi i modeles Beniada Nishani u tërhoqi vëmendjen të gjithëve. Duke shkuar në shtrat ajo e provokoi ariun teksa ngre fustanin dhe ekspozon të pasmet e saj.