Kreshnik Çollaku: Demokratët kanë zgjedhur të ardhmen, kanë zgjedhur aleancën me SHBA

“Demokratët kanë zgjedhur të ardhmen, kanë zgjedhur aleancën me SHBA”. Kështu shprehet deputeti Kreshnik Çollaku përmes një postimi në rrjetet sociale.

Ai poston dhe një pjesë nga intervista e zyrtari amerikan Gabriel Escobar, që flet për protestën në PD.

LEXO EDHE  Kullat në Tiranë, si po ndikon pastrimi i parave në rritjen e çmimit të apartamenteve

Në videon e publikuar, hedh dhe akuza ndaj Sali Berishës.