Po pinte kafe në lokal, humb jetën 70-vjeçari/ Dyshimet

Një 70-vjeçar ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme në Tiranë. Policia bën me dije se F. M., 70 vjeç. ka humbur jetën si pasojë e një arresti kardiak teksa ka qenë një lokal.

“Më datë 14.01.2022, te Fresku, në një lokal, ka ndërruar jetë shtetasi F. M., 70 vjeç.

LEXO EDHE  Emrat/ Gara për Bashkinë Durrës, përballja mes Sakos dhe dy kandidatëve nga PD. Prapaskenat

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se vdekja ka ardhur si pasojë e një arresti kardiak.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.