Iva Tiço prezanton për herë të parë të dashurin e saj gjerman (Foto)

Foto: Instagram

Gazetarja Iva Tiço, zbuloi në shkurt të vitit të kaluar se ka gjetur dashurinë e jetës duke mos bërë të ditur më shumë detaje rreth tij, përveç faktit që ishte gjerman. Që nga ajo kohë Iva ka qenë shumë e rezervuar dhe nuk ka zbuluar asnjë detaj rreth lidhjes së saj madje as foto.

Së fundmi, Iva ka publikuar për herë të parë një foto me partnerin e saj, por sërish nuk zbuloi portretin e tij. Ajo publikoi një foto ku shihen së bashku në piknik, ndërsa partneri i saj shihet vetëm nga kurrizi.

LEXO EDHE  Dolën çift nga "Për’puthen", Alvisa dhe Bashkimi zbulojnë çfarë i acaron tek njëri-tjetri

“Me të mirat dhe me të këqijat e vitit të shkuar i kam mbajtur për vete.. gjërat që shtrihen në mes, janë postime Instagrami”, ka shkruar Iva krah fotos.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Iva Tiço (@ivatico)