FOTO/ Partizani mbyll bashkëpunimin, mbrojtësi largohet pas 7 ndeshjesh

Foto: PArtizani.al

Filip Gligorov është lojtari i radhës që largohet nga Partizani. Mbrojtësi i krahut të djathtë ka prishur kontratën.

Futbollisti nga Maqedonia e Veriut luajti vetëm 7 ndeshje dhe ka parë të udhës të mendojë për një tjetër aventurë.

LEXO EDHE  Kumbulla: I lumtur për golin, tani po mbledh frytet e punës së këtyre muajve

Te Partizani nga ana tjetër e kanë parë të arsyeshme këtë lëvizje, pasi për linjën e djathtë pritet të jetë pjesë e tyre edhe Andi Hadroj, veç Albion Markut.