Ed Sheeran po përgatitet për ndarjen nga jeta, ndërton varrin e tij në një ‘fshat personal’

Image credit: Hello Magazine

Artisti i famshëm 30-vjeçar, Ed Sheeran po përgatitet për ndarjen nga jeta!

Ai i ka çuditur të gjithë, pasi po ndërton varrin, në “fshatin personal”. Ai po ndërton një dhomë varrimi nën dyshemenë e kishës së re në formë varke e cila po ndërtohet në mjediset e mini-fshatit të tij në vlerë prej 4.4 milionë euro në Suffolk të quajtur Sheeranville.

LEXO EDHE  “Vuaj nga epilepsia, kam pësuar disa herë vdekje klinike”, Xheisara rrëfen historinë e trishtë: Babain e kam invalid

Sipas DailyMail, fotografitë e reja tregojnë se objekti i kultit aktualisht është në ndërtim e sipër dhe është i mbuluar me skela.

Planet e fundit nënkuptojnë se ylli 30-vjeçar i popit mund të varroset në mjediset e shtëpisë së tij në fshatin Framlingham.