E rëndë/ Krim në familje! Djali vret babain dhe nënën

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Kroaci. Mediat atje, shkruajnë se dy persona, një burrë e një grua, janë gjetur të vdekur në një apartament në zonën e Pula. Sipas policisë, çifti dyshohet se është vrarë nga djali i tyre.

Ata kanë mundur ta arrestojnë atë. Raportohet, se djali i çiftit ishte rreth të 30-ve dhe pas krimit është dorëzuar vetë në polici.

LEXO EDHE  Berisha: Lulzim Brava është rrënja katrore e Edi Ramës

Autoritetet janë duke hetuar rastin dhe po marrin në pyetje djalin për të mësuar arsyet dhe shkaqet që dërguan atë të kryente këtë krim brutal.