Big Mama do të futet sërish në “Big Brother VIP”? Postimi që ngre dyshimet

Foto: Instagram

Këngëtarja Big Mama ishte pjesë e shtëpisë së “Big Brother VIP”, por u largua papritur nga emisioni për shkak të një debati të ashpër që pati me Antonela Berishën.

Mesa duket këngëtaren e ka marrë malli ta vazhdojë rrugëtimin e saj dhe së fundmi ka postuar në “Instastory” një video ku shfaqet dera e shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

LEXO EDHE  Ndahet nga jeta stilisti i njohur italian! Emri (Foto)

“A të futem prap? Si thoni?”, shkruan këngëtarja krahas videos në fjalë, duke ngritur dyshimet se mund të kemi një rikthim të një ish-banoreje në shtëpinë e “Big Brother VIP”.