Atdhe Xharavina kërkon të ngacmojë Beatrix dhe i shpall ‘luftë’ Donaldit: Të fitojë më i miri

Atdhe Xharavina do të jetë i ftuar këtë mbrëmje në emisionin ‘Glamour Zone’, ku përballë moderatores Ester Bylyku i ka shpallur sfidë të hapur Donald Veshaj.

Atdheu ka kërkuar të flirtojë me Beatrix Ramosaj, madje i ka dhënë një përgjigje Donald Veshaj: ‘Le të fitojë më i miri’.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RTV ORA (@rtvora)

LEXO EDHE  Arjan Konomi "thumbon" haptazi Donald Veshajn, ja çfarë thotë opinionisti