Pasi kërkuan ndarjen, Beatrix dhe Donaldi kalojnë një natë romantike

Foto: Big Brother

Pas krisjes së marrëdhënies, Beatrix dhe Donaldi kanë kaluar një natë romantike.

‘Vëllai i Madh’ ka përgaditur një natë romantike për çiftin. Ata e kanë shijuar natën dhe nuk kanë diskutuar asgjë rreth situatave të mëparshme.

Ndërsa edhe një person i tretë i ka shoqëruar çiftin. Ishte ariu ai i cili ka kaluar momente bashkë me Trixën dhe Donaldin.

LEXO EDHE  Gjuhë seksiste në "Big Brother VIP", Arbana Osmani kritikon Ilir Shaqirin dhe Donald Veshajn