Meridian Ramçaj “thumbon” Einxhel Shkirën pas rikthimit në “Big Brother”

Ish-banori i “BBV”, Meridian Ramçaj ka thumbuar Einxhel Shkirën pas rikthimit brenda shtëpisë së Big Brother. Einxhel u eliminua por kishte një biletë kthimi.

Ai postuar një poll në Instagramin e tij, ndërsa ka shkruar dhe një pyetje për ndjekësit: “Kur shkoni me pushime si e preni biletën ju?” dhe alternativat e mundshme janë “Vajtje” dhe “Vajtje-Ardhje”.

LEXO EDHE  Do shkriheni së qeshuri/ Tan Brama vishet si femër dhe bën kërcimin sensual (Video)

Më pas, ai ka pyetur ndjekësit “A beson tek fati”, krahas fotos së një fallxhoreje. Kjo është parë si një thumb ndaj moderatores pasi është etiketuar më parë si “fallxhorja” nga Ilir Shaqiri.