Burri në Tiranë hidhet nga pallati, humb jetën

Foto ilustruese

Një person në Tiranë ka humbur jetën pasi është hedhur nga kati i katërt i pallatit ku banonte.

“Në rrugën ‘Eduard Mano’, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i katër i pallatit ku banonte, shtetasi A.Xh., 53 vjeç, i cili vuante nga probleme të shëndetit mendor dhe si pasojë ka ndërruar jetë”, njoftoi policia.

LEXO EDHE  “Fakte kemi po nuk i themi” Berisha: Ata që më shpallën non grata janë bërë meme

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, shtuan të njëjtat burime.