Gaz Bardhi: Po ndërtohen 4 zyra të reja në katine dytë të PD-së

Gazment Bardhi deklaroi nga studio e ‘Opinion’ se arsyeja pse selia e PD ka qenë e mbyllur për mediat dhe anëtarët e saj ëhstë se po kryhen punime.

Duke debatuar me gazetarët e pranishëm në studio, të cilët deklaruan se ajo që kanë parë brenda selisë së PD janë vetëm dyert e blinduara, Bardhi tha se aty po ndërtohen 4 zyra të reja në katin e dytë.

LEXO EDHE  Horror në Kamëz! Punonjësit mbajnë peng në frigorifer kolegun

‘Në selinë e PD dyert janë të mbyllura sepse aty po kryehen punime. Po ndërtohen 5 zyra të reja në katin e dytë’, deklaroi Bardhi.